Süper Kupa, Şampiyonlar Ligi Kupası ve UEFA Avrupa Ligi Kupası İstanbul Havalimanı’nda Sergileniyor

2019 UEFA Süper Kupa finali ve 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacak İstanbul’a kupalar geldi.

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş katında sergilenmeye başlanan Avrupa futbolunun en prestijli 3 kupası, 13 Ağustos’a kadar futbolseverleri bekliyor.

14 Ağustos 2019 Çarşamba günü Beşiktaş Vodafone Park’ta oynanacak Liverpool – Chelsea Süper Kupa maçını kazanacak olan takıma verilecek olan Süper Kupa 13 Ağustos öğle saatlerine kadar İstanbul Havalimanı’nda sergilenmeye devam edecek.

İstanbul’da ilk kez sergilenen Avrupa futbolunun 3 önemli kupasıyla dilerseniz siz de hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’na nasıl gidebileceğinizi sitemizdeki tüm alternatifli yol tariflerinden (HAVAİST, İETT, taksi, özel araç) öğrenebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Ulaşım Bilgileri

HAVAİST Durakları ve Saatleri / İstanbul Havalimanı HAVAŞ Bilgileri

havaist, havaist saatleri, havaist durakları, havaist fiyat, istanbul havalimanı havaş, havaist kalkış saatleri, hava ist, istanbul havalimanı ulaşımİstanbul Havalimanı’na İstanbul’un 50’den fazla noktasından 24 saat boyunca yolcu götüren İstanbul Havalimanı HAVAİST firması (HAVAŞ) ilgili tüm bilgileri (havaist durakları ve saatleri, havaist fiyat, havaist nereden kalkıyor, havaist güzergah) sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfaya gitmek için başlığa tıklayın.

H1 H2 H3 H4 H6 H7 H8 İETT Hatları

istanbul havalimanı ulaşım, h1 iett, h2 iett, h3 iett, h4 iett, istanbul havaalanı ulaşımİstanbul Havalimanı ulaşım alternatiflerinden bir diğeri olan İETT hatlarıyla (H1 İETT, H2 İETT, H3 İETT, H4 İETT, H6 İETT, H7 İETT, H8 İETT) ilgili tüm bilgilere İstanbul Havaalanı ulaşım İETT Hatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sayfaya gitmek için başlığa tıklayın.

İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri

istanbul havalimanı ulaşım, istanbul havaalanı ulaşım, istanbul havalimanı taksi ücretleriİstanbul Havalimanı‘nda hizmet veren 3 tür taksi bulunuyor. Normal sarı taksiler, turkuaz renkli D segmenti taksiler ve siyah renkli lüks Mercedes taksiler. İstanbul Havaalanı taksileriyle ilgili detaylı bilgileri ve İstanbul’un tüm ilçelerine İstanbul Havalimanı taksi ücretleri ni bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfaya gitmek için başlığa tıklayın.

İstanbul Havalimanı Metro Hattı – M11

İstanbul Havalimanı Metro Hattı hala daha inşaat halinde. 2020 yılı içerisinde metro hattının ilk etabı olan Gayrettepe-İstanbul Havalimanı kısmının hizmete açılması bekleniyor. Ardından yeni havalimanı metrosunun ikinci etabı olan Halkalı-İstanbul Havalimanı hattı da hizmete girecek. İstanbul Havalimanı Metro Hattı ile ilgili daha detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfaya gitmek için başlığa tıklayın.

İyi yolculuklar.Bu yazıyı aşağıdaki butonlar yardımıyla WhatsApp , SMS ve E-Mail yoluyla arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilir; Sosyal medya butonları sayesinde Facebook, Twitter, Pinterest vb… sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


⚠️Bu yazı 6.08.2019 tarihinde yayınlandı/güncellendi. O tarihten bu yana hatlarda, duraklarda, güzergah ve ücret bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Buradaki bilgileri teyit etmeden yola çıkmayın. ⚠️


Siz de alternatif güzergah fikrinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz, böylece herkes için daha yararlı bir sayfa oluşturabiliriz.


⊗ Arama Kutusu Size Yardımcı Olabilir..

Arama Kutusu ?
[wpdreams_ajaxsearchlite]

Arama kutusuna “HAVAİST Saatleri” “Kadıköy” “Sarıyer” “Avcılar” “Yalova” “Tekirdağ” “Havalimanı İETT Hatları” “Taksimden İstanbul Havalimanı” “Taksi ücreti” vb. yazarak ilgili konuya ulaşabilirsiniz.Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir