Türk Hava Yolları İstanbul’dan İç Hat Uçuşlarına Başladı, Dış Hat Uçuşlarına 10 Haziran’da Başlayacak.

THY Yurt İçi 1 Haziran Yurt Dışı 10 Haziran’da Başlıyor

Koronavirüs sürecinde yaklaşık 2,5 aydır uçuşlarına ara veren Türk Hava Yolları 1 Haziran‘dan itibaren İstanbul’dan yurt içi uçuşlara başladı. Şu an için günlük az sayıda seferle başlayan yurt içi uçuşları zaman içerisinde kademeli olarak artarak eski yoğun günlerine dönecek.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul’dan yapacağı dış hat uçuşları ise 10 Haziran‘da başlayacak. Aynı şekilde ilk etapta az sayıda noktaya yapılacak uçuşlar temmuz ve ağustos aylarında kademeli olarak arttırılarak normal sayılara ulaşacak.

Pegasus da Yurt İçi Uçuşlarını 4 Haziran’da Başlatıyor

Yine aynı şekilde yaklaşık 2,5 aydır uçuşlarını durduran Pegasus da 4 Haziran Perşembe gününden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Antalya, Ankara, İzmir, Adana, Bodrum, Trabzon, Van, Dalaman, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Elazığ, Gazipaşa, Hatay, Konya, Malatya, Samsun, Muş, Ordu-Giresun, Sivas, Şanlıurfa, Erzurum, Batman, Erzincan, Mardin ve Kars’a uçuşlar gerçekleştirilecek.

Türk Hava Yollları Avrupa’dan Anadolu İllerine Uçuşlara 18 Haziran’da Başlayacak

Türk Hava Yolları 18 Haziran‘dan itibaren Avrupa’da 6 ülkedeki 16 şehirden Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçuş gerçekleştirecek. THY, Almanya, İsviçre, Avusturya, Hollanda, İsveç ve Danimarka’dan Anadolu’daki 14 noktaya direkt uçacak.

Güncel uçuş bilgilerine ve uçuş tarihlerine havayolu şirketlerinin internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

THY: https://www.turkishairlines.com/tr-tr/

Pegasus: https://www.flypgs.com/

Anadolu Jet: https://www.anadolujet.com/tr

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir