HAVAİST İstanbul Havalimanı

HAVAİST

HAVAİST - İstanbul Havalimanı & Sabiha Gökçen Havalimanı
HAVAİST – İstanbul Havalimanı

HAVAİST, 11 farklı hatta bulunan toplam 40’tan fazla durağıyla ve 7 gün 24 saat yaptığı seferlerle İstanbul Havalimanı yolcularının şehir merkezi ile İstanbul Havalimanı arasındaki ulaşımını sağlıyor.

Bu sayfada HAVAİST otobüslerinin şehir içindeki duraklardan ve İstanbul Havalimanı’ndan hareket saatlerini bulabilirsiniz. Listede verilen hareket saatleri HAVAİST otobüsünün ana duraktan kalkış saati olup, otobüsün ara duraklara gelme süresi, trafik durumuna göre değişkenlik gösterebilir.
Bu sayfada verilen HAVAİST durak listesi, HAVAİST sefer saatleriHAVAİST bilet ücretleri gibi bilgiler HAVAİST resmi web sitesinden alınmıştır.HAVAİST Duraklarının Listesi

“HAVAİST Nereden Kalkıyor?”

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Esenler Otogarı, Beşiktaş vs. gibi İstanbul’un 40’tan fazla merkezi noktasında HAVAİST durağı bulunmaktadır.

HAVAİST araçları duraklardan yolcularını alarak, hızlı ve konforlu bir yolculukla İstanbul Havalimanı’na ulaştırıyor. HAVAİST duraklarının listesi için aşağıdaki butona tıklayın.


HAVAİST Durakları

HAVAİST Otobüslerinin Hareket Saatleri

HAVAİST şehir merkezi ile İstanbul Havalimanı arasında 7 gün 24 saat boyunca yaptığı seferlerle yolcuları taşıyor. HAVAİST otobüslerinin sefer saatleri için aşağıdaki butona tıklayın.

HAVAİST Hareket Saatleri

HAVAİST Bilet Ücretleri

HAVAİST bilet ücreti HAVAİST’e binilecek durağa göre farklılık gösteriyor. HAVAİST bilet ücreti otobüse binerken nakit ya da kreti kartıyla ödenebiliyor. İstanbulkart, HAVAİST otobüslerinde geçerli değil. HAVAİST bilet ücretleri için aşağıdaki butona tıklayın.

(Son güncelleme: 16.03.2024)


HAVAİST Bilet ÜcretleriBu Sayfa İçin İnternette En Çok Yapılan Aramalar

havaist, havaist saatleri, havaist durakları, havaş saatleri, havaş, havaş istanbul, havaist sefer saatleri, istanbul havalimanı havaş, havaist ücretleri, havaist seferleri, hava ist, havaş istanbul havalimanı, istanbul havalimanı havaist, havaist bilet, havaş durakları, havaist fiyat, istanbul havalimanı servis, havaş saatleri istanbul, havaist fiyatları 2022, istanbul havalimanı ulaşım, havaş otobüs saatleri, istanbul havaş, havaş ücretleri, havaş servis saatleri, havaş fiyatları, havaş güzergah, istanbul havalimanı otobüs, havist, havaş kalkış saatleri, havaş ücreti, havaş ne kadar, havas istanbul, havas istanbul airport, havas saatleri, havaist bilet al, istanbul havalimanı havaş saatleri, havabüs fiyatları 2022, havaş durakları istanbul, havalimanı otobüs saatleri, hava ist bilet, havaş bilet al, ist havalimanı havaş, yeni havalimanı havaş, havaist nereden kalkıyor, havais, istanbul havalimanı servisleri