İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse Ulaşım Bilgileri

İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüs hattının bir çok durağına ulaşım için seçenekler mevcut. Bu yazımızda bu seçenekler hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. İstanbul Havalimanından metrobüsün Zincirlikuyu, Mecidiyeköy, Yenibosna, Cumhuriyet Mahallesi ve TÜYAP duraklarına ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında İstanbul Havalimanı’ndan metrobüse gitmek için hangi araçları kullanmanız gerektiğini bulacaksınız.

İstanbul Havalimanı’ndan Zincirlikuyu Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’ndan metroya binip Gayrettepe İstasyonu’nda indiğinizde, aynı zamanda Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonuna da gelmiş olursunuz. Gayrettepe Metro İstasyonu ile Zincirlikuyu Metrobüs durağı arasında bağlantı tüneli bulunuyor. Bu tüneli kullanarak metrobüse kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’ndan kalkan H-2 hat nolu İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu’na ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Yenibosna Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’ndan Bakırköy İDO’ya giden HAVAİST araçlarına binerek Yenibosna Metrobüs İstasyonu’nda inebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü Marmarapark’a giden HAVAİST araçlarına binerek Metrobüse ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü Son Durak (TÜYAP) Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’ndan TÜYAP’a giden HAVAİST araçlarına binerek Beylikdüzü Son Durak Metrobüs İstasyonu’nda inebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse nasıl ulaşabileceğinizi anlattığımız bu yazımız umarız sizin için faydalı olmuştur.

https://havalimaniulasim.com/yeni-istanbul-havalimanina-ulasim/ adresindeki onlarca tarife,

https://havalimaniulasim.com/istanbul-havalimani-metro-hatti-m11-gayrettepe-istanbul-havalimani-halkali/ adresinden İstanbul Havalimanı metro duraklarının bilgisine,

https://havalimaniulasim.com/istanbul-havalimani-iett-hatlari/ adresinden İstanbul Havalimanı’na giden İETT otobüslerinin bilgisine,

https://havalimaniulasim.com/havaist-durak-saat-guzergah-ucret-bilgileri/ adresindeki HAVAİST araçlarının güzergah saat bilgilerine bakarak bir fikir edinebilirsiniz.İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Taksim’e Nasıl Gidilir sorusunu cevapladığımız yazımız umarız sizin için faydalı olmuştur.

Lütfen bizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşın.

Tekrar görüşmek üzere,

İyi yolculuklar..

İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse Nasıl Gidilir