Cuma, Eylül 29, 2023

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse Ulaşım Bilgileri

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse Nasıl Gidilir?

İstanbul 3. Havalimanı’ndan Metrobüs hattının bir çok durağına ulaşım için seçenekler mevcut. Bu yazımızda bu seçenekler hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Havalimanından metrobüsün Zincirlikuyu, Mecidiyeköy, Yenibosna, Cumhuriyet Mahallesi ve TÜYAP duraklarına ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında havalimanından metrobüse ulaşmak için hangi araçları kullanmanız gerektiğini bulacaksınız.

İstanbul Havalimanı’ndan Zincirlikuyu Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul 3. Havalimanı’ndan Taksim’e giden HAVAİST araçlarına binip Zincirlikuyu durağında indiğinizde, aynı zamanda Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonuna da gelmiş olursunuz.

Ayrıca 2019’da havalimanı metrosu hizmete girdiğinde, 3. Havalimanından metroya binip Gayrettepe’ye geldiğinizde, Gayrettepe Metro İstasyonu’ndaki bağlantı tünelini kullanarak da Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonu’na ulaşabileceksiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul 3. Havalimanı’ndan kalkan H-2 hat nolu İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu’na ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Yenibosna Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul 3. Havalimanı’ndan Yenikapı’ya giden HAVAİST araçlarına binerek Yenibosna Metrobüs İstasyonu’nda inebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü Cumhuriyet Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul 3. Havalimanı’ndan TÜYAP’a giden HAVAİST araçlarına binerek Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs İstasyonu’nda inebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü Son Durak (TÜYAP) Metrobüs Durağı’na Ulaşım

İstanbul 3. Havalimanı’ndan TÜYAP’a giden HAVAİST araçlarına binerek Beylikdüzü Son Durak Metrobüs İstasyonu’nda inebilirsiniz.

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse nasıl ulaşabileceğinizi anlattığımız bu yazımız umarız sizin için faydalı olmuştur.

 

https://havalimaniulasim.com/yeni-istanbul-havalimanina-ulasim/ adresindeki onlarca tarife,

https://havalimaniulasim.com/istanbul-havalimani-iett-hatlari/ adresinden İstanbul Yeni Havalimanı’na giden İETT otobüslerinin bilgisine

https://havalimaniulasim.com/havaist-durak-saat-guzergah-ucret-bilgileri/ adresindeki HAVAİST araçlarının güzergah saat bilgilerine bakarak bir fikir edinebilirsiniz.İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Taksim’e Nasıl Gidilir sorusunu cevapladığımız yazımız umarız sizin için faydalı olmuştur.

Lütfen bizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşın.

Tekrar görüşmek üzere,

İyi yolculuklar..

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan Metrobüse Nasıl Gidilir


Bu yazıyı aşağıdaki butonlar yardımıyla WhatsApp , SMS ve E-Mail yoluyla arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilir; Sosyal medya butonları sayesinde Facebook, Twitter, Pinterest.. sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.