İstanbul Havalimanı VİP Transfer Hizmetleri
İlçe İlçe Ortalama Transfer Ücretleri

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmetleri

Türkiye’nin en büyük havalimanı olan İGA İstanbul Havalimanı’nda (İST) onlarca transfer firması hizmet vermektedir. Hergün yüzlerce yolcu havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden havalimanına transfer hizmeti ile ulaşım sağlamaktadır. Çeşitli araç tipleriyle maximum 12 kişiye kadar yolcuyu aynı araçla taşıyan transfer firmaları, müşterilerine isteğe bağlı olarak ekstra hizmetler de (havalimanı karşılama, bebek çocuk oto koltuğu, ikramlar vs.) sunmaktadır.

Yazının devamında İstanbul Havalimanı’ndan (İST) İstanbul’un merkezi noktalarına transfer fiyatlarını listeledik. Aşağıdaki sponsorlu bağlantılara tıklayarak ya da internette İstanbul Havalimanı Transfer kelimeleriyle arama yaparak onlarca transfer firmasına ulaşabilir, gitmek istediğiniz ilçeyi seçerek her birinin teklifini değerlendirip online ödeme ile rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer Firmaları

İstanbul Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer Firmaları

İstanbul Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer Firmaları

İstanbul Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer Firmaları

İstanbul Havalimanı
İlçe İlçe Transfer Ücretleri

Aşağıda listelenen havalimanı transfer ücretleri ortalama ücretler olup, size fikir vermesi için hazırlanmıştır. Transfer ücretleri kişi sayısına, araç tipine ve talep edeceğiniz ekstra hizmetlere (vip) göre değişiklik gösterebilir.

Avrupa Yakası Transfer Fiyatları

İstanbul Havaalanına Transfer

Anadolu Yakası Transfer Fiyatları

İstanbul Havaalanına Transfer

Yukarıda listelenen havalimanı transfer ücretleri ortalama ücretler olup, size fikir vermesi için hazırlanmıştır. Transfer ücretleri kişi sayısına, araç tipine ve talep edeceğiniz ekstra hizmetlere (vip) göre değişiklik gösterebilir.

Sormak istediğiniz birşey mi var?

Aklınıza takılan bir konu varsa, bize sorabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaya çalışacağız.

Bu Sayfayı Paylaşın

Havalimanı Ulaşım .com

İstanbul Havaalanına Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'na ulaşımla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler tek bir yerde.