Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

www. Havalimanı Ulaşım .com
Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na Nasıl Gidilir?​

HAVAİST (HAVAŞ) ile

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na gidecek yolcular için ufak bir problem var. O da şu ki Sultangazi'de bir HAVAİST durağı bulunmuyor. (Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na gitmek için HAVAİST yerine İETT otobüslerini kullanmak daha mantıklı gibi. Detaylar için alttaki İETT bölümüne bakın.)

Fakat HAVAİST kullanmak isterseniz, Sultangazi'ye en yakın HAVAİST durağı Mall Of İstanbul AVM veya Başakşehir Metrokent durakları gibi duruyor.

Sultangazi'den taksi ile ya da İETT 78C Fenertepe otobüslerine binerek, MALL Of İstanbul AVM'nin önündeki ya da Başakşehir Metrokent Metro İstasyonu'nun çıkışında bulunan HAVAİST durağına giderek HAVAİST ile İstanbul Havalimanı'na gidebilirsiniz.HAVAİST otobüslerinin hareket saatlerini ve ücret bilgilerini görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

İETT İle

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na gitmek için Yunus Emre Mahallesi İETT Durağından kalkan H-6 İETT hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. H6 İETT otobüsleriyle ilgili detaylı bilgiler için (sefer saatleri vs.) aşağıdaki butona tıklayın.

TAKSİ ile

İstanbul Havalimanı Sultangazi'ye yaklaşık 30-35 km mesafede.

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 70-80 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 35-40 dk sürer.

METRO ile

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na metro ile gitmek pek mümkün değil, çünkü İstanbul Havalimanı metro hattı Sultangazi'ye çok ters tarafta kalıyor.

HAVALİMANI TRANSFER

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na VİP transfer hizmeti almak istiyorsanız, İstanbul Havalimanı Transfer firmalarından birine ulaşarak, belirttiğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz yerden sizi alarak İstanbul Havalimanı'na götürecek bir şoförlü araç kiralayabilirsiniz

Transfer ücretleri gibi detaylı bilgileri görüntüleme kiçin butona tıklayın.

SULTANGAZİ'DEN İSTANBUL HAVALİMANI'NA
YOL TARİFİ

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı'na özel arabayla gidecekseniz 2 farklı güzergah seçeneğiniz mevcut.

Eski Edirne Asfaltından Habipler/Arnavutköy yönünde devam edip Mahmutbey Yolu'na bağlanın. Ardından yeşil renkli İstanbul Havalimanı tabelasını takip edip sağdan O-7 ücretli otoyoluna bağlanarak yaklaşık 30-35 dakikalık bir yolculukla İstanbul Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. (Bu otoyol özel şirket tarafında işletilen yol olduğu için otoyol ücreti pahalı olabilir.)

İkinci alternatif olarak, Eski Edirne Asfaltını takip edip Arnavutköy ilçesinden geçerek ücretsiz yollardan İstanbul Havalimanı'na gidebilirsiniz. Fakat bu güzergahta şehir içi trafik ışıkları ve şehir içi trafiğinden dolayı İstanbul Havalimanı'na ulaşma süreniz 1 saati bulabilirAşağıdaki İstanbul Havalimanı Yol Haritası na bakarak detayları haritada görebilirsiniz. (Seyahat süresi trafik durumuna göre değişebilir.)

İSTANBUL HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETLERİ

Eğer İstanbul Havalimanı'na özel aracınızla gidecekseniz ve seyahatiniz boyunca aracınızı İstanbul Havalimanı'nın otoparkına bırakmayı düşünüyorsanız, bu sayfadan İstanbul Havaalanı Otopark Ücretleri ve havalimanı etrafındaki ucuz otopark alternatifleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

www. Havalimanı Ulaşım .com

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı
Yol Tarifi Haritası

Sultangazi'den İstanbul Havalimanı Yol Tarifi Haritası

İsterseniz Sitede Arama Yapın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Birkaç kelime yazın:
“kadıköy havaist saatleri”, “sarıyerden istanbul havalimanına”, “havaş durakları”
Dinamik arama kutusunu kullanarak sitenin tümünde arama yapabilirsiniz.
Arama kelimelerini yazmaya başladığınızda aramanızla ilgili sonuçlar listelenecek.

HAVAİST Firması İletişim Bilgileri

HAVAİST firmasıyla iletişime geçmek için;

  • HAVAİST Çağrı Merkezi: 0850 888 33 34
  • Kayıp Eşya için: 0538 231 74 83
  • www.hava.ist adresindeki iletişim kutusunu kullanabilirsiniz.
  • info@hava.ist adresine mail atabilirsiniz.
  • İBB Alo 153 Beyaz Masa’yı arayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaşın

Havalimanı Ulaşım .com

İstanbul Havaalanına Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'na ulaşımla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler tek bir yerde.