İstanbul 3. Havaalanına Ulaşım Nasıl Olacak


Kaynak: 3. havalimanına ulaşım nasıl sağlanacak?

İstanbul’a yapılan 3. havalimanının 1. etabı yaklaşık 1 ay sonra açılacak. 3. Havaalanına ulaşımın nasıl sağlanacağı ise merak konusu. CNN TÜRK Muhabiri Zeynep Karamustafa ve Kameraman Güngör Yılmaz, ulaşım güzergahlarını araştırdı, Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu’dan da bilgi aldı.

İstanbul’un her noktasından İstanbul 3. Havalimanı’na nasıl gidebileceğinizle ilgili adım adım kolay yol tariflerini, hazırladığımız rehberimizde bulabilirsiniz. Havaalanı ulaşım rehberine ulaşmak için Tıklayın.

İstanbul’un tüm ilçelerinden ve komşu şehirlerden İstanbul Havalimanı’na nasıl gidebileceğinizi http://havalimaniulasim.com/yeni-istanbul-havalimanina-ulasim/ sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Havalimanı’ndan da İstanbul’un tüm ilçelerine ve komşu illere ulaşım bilgilerini de http://havalimaniulasim.com/yeni-istanbul-havalimanindan-ulasim/ sayfamızda bulabilirsiniz.

HAVAİST le ilgili en güncel bilgileri http://havalimaniulasim.com/havaist-durak-saat-guzergah-ucret-bilgileri/ sayfamızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir