1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5.00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Hakkımızda

Hakkımızda
Merhaba

Öncelikle belirtelim ki www.havalimaniulasim.com sitesinin resmi kurumlarla (THY, İBB ya da HAVAİST vs.) bir ilgisi bulunmamaktadır.
Biz bu siteyi İstanbullu’lara yeni açılan İstanbul Havalimanı’na nasıl gidebileceklerini -bildiğimiz kadarıyla- anlatmak için kurduk.

Her yıl yerli yabancı milyonlarca insanın havayolları ile seyahat ettiği ülkemizde, havayolunu kullanan yolcu sayısı günden güne artıyor.

Biz de gerek ülke içinde seyahat eden vatandaşlarımızın, gerekse de yurt dışından ülkemize gelen turistlerin havalimanı ile şehir merkezleri arasındaki ulaşımlarıyla alakalı bilgi ihtiyaçlarını gidermek adına, onların ihtiyacı olan bilgileri çeşitli kaynaklardan derleyerek bir araya topladık.

Dolayısıyla hatamız, eksiğimiz, yanlışımız olabileceğini hatırlatalım.

Bu çabamızın insanların hayatını kolaylaştırması dileğimizle.

Her türlü soru, görüş, istek, iş birliği teklifleriniz ve öneriniz için ya da sitemizde farkettiğiniz hatalar, yanlışlıklar için

Bize sosyal medya hesaplarımız ve info@havalimaniulasim.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar..✈️


Bu siteyi aşağıdaki butonlar yardımıyla WhatsApp , SMS ve E-Mail yoluyla arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilir; Sosyal medya butonları sayesinde Facebook, Twitter, Pinterest.. sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.