HakkımızdaMerhaba

İstanbul Havalimanı ulaşım rehberi olan www.havalimaniulasim.coma hoşgeldiniz.
Öncelikle belirtelim ki İstanbul Havalimanı ulaşım rehberi olan www.havalimaniulasim.com sitesinin resmi kurumlarla (THY, İBB, İETT ya da HAVAİST vs.) bir ilgisi bulunmamaktadır.

Her yıl yerli yabancı milyonlarca insanın havayolları ile seyahat ettiği ülkemizde, havayolunu kullanan yolcu sayısı günden güne artıyor.

Biz de gerek ülke içinde seyahat eden vatandaşlarımızın, gerekse de yurt dışından ülkemize gelen turistlerin havalimanı ile şehir merkezleri arasındaki ulaşımlarıyla alakalı bilgi ihtiyaçlarını gidermek adına, onların ihtiyacı olan bilgileri çeşitli kaynaklardan derleyerek bir araya topladık ve İstanbul Havalimanı ulaşım rehberi olan www.havalimaniulasim.com ‘u İstanbullu’lara yeni açılan İstanbul Havalimanı’na nasıl gidebileceklerini tüm detaylarıyla anlatmak için kurduk.

Dolayısıyla hatamız, eksiğimiz, yanlışımız olabileceğini hatırlatalım.

Bu çabamızın insanların hayatını kolaylaştırması dileğimizle.

Her türlü soru, görüş, istek, iş birliği teklifleriniz ve öneriniz için ya da sitemizde farkettiğiniz hatalar, yanlışlıklar için;

Bize sosyal medya hesaplarımız ve info@havalimaniulasim.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar..✈️


Bu siteyi aşağıdaki butonlar yardımıyla WhatsApp , SMS ve E-Mail yoluyla arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilir; Sosyal medya butonları sayesinde Facebook, Twitter, Pinterest.. sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik, kopyalanmaya karşı korumalıdır!! CTRL + \"Sol Klik\" ile sayfaları yeni sekmede açabilirsiniz.