Hacıosman Havaist Bilgileri | Hareket Saatleri, Ücret Bilgileri, Durak Nerede (Haritalı Anlatım)Sarıyer Hacıosman Metro‘dan kalkan HAVAİST araçları İETT’nin yaptığı yeni düzenleme sonrası kaldırıldı. Yapılan yeni düzenlemeyle Sarıyer Hacıosman Metro ile İstanbul Havalimanı arasında H-8 İETT hattı hizmet vermeye başladı.

H-8 İETT hattıyla ilgili detaylı bilgileri görüntülemek için http://havalimaniulasim.com/istanbul-havalimani-iett-hatlari/ sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca

Sarıyer’den İstanbul Havalimanı’na nasıl gidebileceğinizi tüm alterantifleriyle anlattığımız yazımıza http://havalimaniulasim.com/sariyerden-istanbul-yeni-havalimanina-ulasim-bilgileri/ adresinden bakabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Sarıyer’e nasıl gidebileceğinizi tüm alternatifleriyle anlattığımız yazımıza da http://havalimaniulasim.com/istanbul-havalimanindan-sariyere-ulasim-bilgileri/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar.

• Bunlara Dikkat..!!

• HAVAİST araçlarında nakit ödeme yapılamamaktadır. İstanbulkart ile ya da HAVAİST firmasının internet sitesindeki online sistem üzerinden kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

• Uçağınızı kaçırmamak için uçak saatinizden en az 2-2,5 saat önceki HAVAİST otobüsüne binmenizi öneririz.


✈ Bu bilgiler HAVAİST’in internet sitesi http://www.hava.ist adresinden alınmıştır. ⚠️En güncel ve doğru bilgileri almak için HAVAİST’in sitesine de bakmanızı öneririz.⚠️

13 Temmuz 2019 tarihindeki güncel HAVAİST tarifesidir. İstanbul Havaalanı HAVAİST seferleri 12 farklı hatta 50 ye yakın farklı duraktan yapılmaktadır.

✈ Yeni İstanbul Havaalanı‘na gidecek olan tüm  HAVAİST otobüslerinin sefer bilgilerini görmek için tıklayın:

Bunun yanında,

✈ İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek isterseniz, M-11 Gayrettepe – İstanbul Havalimanı Metro Hattı hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için tıklayın:


✈ İstanbul Havalimanı ‘na İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, İstanbul’un 7 ayrı noktasından giden İETT hatlarının güzergah / durak / saat / ücret bilgilerini öğrenmek için tıklayın:


✈ İstanbul Havalimanı ‘na taksi ile gitmek isterseniz, İstanbul’un tüm ilçelerinden ortalama İstanbul Havalimanı taksi ücretlerini öğrenmek için tıklayın:


İyi yolculuklar.. ✈Bu yazıyı aşağıdaki butonlar yardımıyla WhatsApp , SMS ve E-Mail yoluyla arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilir; Sosyal medya butonları sayesinde Facebook, Twitter, Pinterest vb… sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


⚠️Bu yazı 13.07.2019 tarihinde yayınlandı/güncellendi. O tarihten bu yana hatlarda, duraklarda, güzergah ve ücret bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Buradaki bilgileri teyit etmeden yola çıkmayın. ⚠️


Siz de alternatif güzergah fikrinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz, böylece herkes için daha yararlı bir sayfa oluşturabiliriz.


⊗ Arama Kutusu Size Yardımcı Olabilir..

Arama Kutusu ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Arama kutusuna “HAVAİST Saatleri” “Kadıköy” “Sarıyer” “Avcılar” “Yalova” “Tekirdağ” “Havalimanı İETT Hatları” “Taksimden İstanbul Havalimanı” “Taksi ücreti” vb. yazarak ilgili konuya ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik, kopyalanmaya karşı korumalıdır!! CTRL + \"Sol Klik\" ile sayfaları yeni sekmede açabilirsiniz.