Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

www. Havalimanı Ulaşım .com
Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na Nasıl Gidilir?​

BURULAŞ (BBBUS) ile

Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin BBBUS otobüsleri ile gidebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi, HAVAİST firması ile ortaklaşa organizasyonla, Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na gidecek yolcuları Sabiha Gökçen aktarmalı olarak İstanbul Havalimanı'na ulaştırıyor. Sabiha Gökçen'den sonra yolcular HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı'na devam ediyor.

İlk yolcularını Bursa Terminalden alan BURULAŞ otobüsü ardından Gemlik (Oksijen AVM) - Orhangazi (Oksijen AVM) ve Yalova (Oksijen AVM) 'den yolcuları alıp İstanbul'a devam ediyor.Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na yolculuk yaklaşık 3 saat 45 dakika sürüyor. Bursa İstanbul Havalimanı bilet ücreti ise 115 TL.

Bursa BURULAŞ İstanbul Havalimanı otobüslerinin hareket saatlerini ve ücret bilgilerini görüntülemek ve online bilet almak için aşağıdaki butona tıklayın.

İSTANBUL KONFOR ile

Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na İstanbul Konfor Seyahat'in otobüsleri ile gidebilirsiniz.

İstanbul Konfor Seyahat Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na gidecek yolcuları Sabiha Gökçen aktarmalı olarak İstanbul Havalimanı'na ulaştırıyor. Sabiha Gökçen'den sonra yolcular HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı'na devam ediyor.

Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na yolculuk yaklaşık 3 saat 45 dakika sürüyor. Bursa İstanbul Havalimanı İstanbul Konfor Seyahat bilet ücreti ise 100 TL.

İSTANBUL KONFOR SEYAHAT Bursa İstanbul Havalimanı otobüslerinin hareket saatlerini ve ücret bilgilerini görüntülemek ve online bilet almak için aşağıdaki butona tıklayın.

NİLÜFER, KAMİL KOÇ ile

Bursa'dan şehirlerarası otobüslerle (Kamil Koç, Nilüfer Turizm vs.) Esenler Otogarı'na gidip, Esenler Otogarı'ndan kalkan HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı'na gidebilirsiniz.

HAVAİST otobüslerinin Esenler Otogarı'nda nereden kalktığını, hareket saatlerini ve ücret bilgilerini görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

YENİKAPI'DAN HAVAİST ile

Bursa'dan Yenikapı'ya İDO ile gidip ardından Yenikapı'dan İstanbul Havalimanı'na HAVAİST otobüsleri ile gidebilirsiniz.


HAVAİST durak yeri, hareket saatleri ve ücretleri gibi detaylı bilgileri görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayın.

YENİKAPI'DAN METRO ile

İSTANBUL HAVALİMANI İNŞAATI DEVAM EDİYOR, HENÜZ TAMAMLANMADI!!!

Havalimanı metro hattı açıldığı zaman Bursa'dan Yenikapı'ya İDO ile gelip, Yenikapı'dan İstanbul Havalimanı'na metro ile gidilebilecek.

Yenikapı'dan önce metroyla Gayrettepe'ye gideceksiniz, Gayrettepe'de Havalimanı Metro hattına aktarma yapıp metroyla İstanbul Havaalanı'na kolayca gidebileceksiniz.

BURSA'DAN TAKSİ ile

İstanbul Yeni Havalimanı Bursa'ya yaklaşık 180-230 km mesafede.Bursa'dan İstanbul 3. Havalimanı'na taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 500-600 lira civarında tutar. Tabi bu ücret taksiciyle yapacağınız pazarlığa göre ve Osmangazi Köprüsü'nü kullanıp kullanmamaya göre değişiklik gösterebilir.Bursa'dan yeni İstanbul Havalimanı'na ulaşmanız yaklaşık 2.5-3 saat sürer. (İstanbul trafiğini göz önüne alarak bu sürenin artabileceğini de unutmayın)

HAVALİMANI TRANSFER

Bursa'dan İstanbul Havalimanı'na VİP transfer hizmeti almak istiyorsanız, İstanbul Havalimanı Transfer firmalarından birine ulaşarak, belirttiğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz yerden sizi alarak İstanbul Havalimanı'na götürecek bir şoförlü araç kiralayabilirsiniz

Transfer ücretleri gibi detaylı bilgileri görüntüleme kiçin butona tıklayın.

BURSA'DAN İSTANBUL HAVALİMANI
YOL TARİFİ

Bursa'dan yola çıkarak, -ya Osmangazi Köprüsünü kulanarak ya da İzmit üzerinden- İstanbul istikametine devam edin. Eğer Osmangazi Köprüsü'nü kullanırsanız, köprüden sonra otobandan çıkmadan yolunuza devam edin. Sabiha Gökçen Havalimanı kavşağını geçer geçmez (Viaport AVM solunuzda kaldığında) sağdan ayrılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü/İstanbul Havalimanı otoyolunu takip edip Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden geçerek yaklaşık 2 saat 30 dakikalık bir yolculukla İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.Eğer Osmangazi Köprüsü'nü kullanmayıp, İzmit üzerinden İstanbul'a gelirseniz;otobandan gelirseniz yukarıdaki tarife göre İstanbul Havalimanına ulaşabilirsiniz.Eğer İstanbul'a D-100 den gelirseniz, Pendik'te Neomarin AVM nin  bulunduğu kavşaktan Sabiha Gökçen Havalimanı istikametine dönüp otobana bağlanıp, ardından sağdaki ilk çıkış olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü çıkışından çıkıp otoyolu takip ederek yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü kullanarak İstanbul şehir içi trafiğine takılmadan İstanbul Havalimanı'na rahatça ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETLERİ

Eğer İstanbul Havalimanı'na özel aracınızla gidecekseniz ve seyahatiniz boyunca aracınızı İstanbul Havalimanı'nın otoparkına bırakmayı düşünüyorsanız, bu sayfadan İstanbul Havaalanı Otopark Ücretleri ve havalimanı etrafındaki ucuz otopark alternatifleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

www. Havalimanı Ulaşım .com

Bursa'dan İstanbul Havalimanı
Yol Tarifi Haritası

İsterseniz Sitede Arama Yapın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Birkaç kelime yazın:
“kadıköy havaist saatleri”, “sarıyerden istanbul havalimanına”, “havaş durakları”
Dinamik arama kutusunu kullanarak sitenin tümünde arama yapabilirsiniz.
Arama kelimelerini yazmaya başladığınızda aramanızla ilgili sonuçlar listelenecek.

HAVAİST Firması İletişim Bilgileri

HAVAİST firmasıyla iletişime geçmek için;

  • HAVAİST Çağrı Merkezi: 0850 888 33 34
  • Kayıp Eşya için: 0538 231 74 83
  • www.hava.ist adresindeki iletişim kutusunu kullanabilirsiniz.
  • info@hava.ist adresine mail atabilirsiniz.
  • İBB Alo 153 Beyaz Masa’yı arayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaşın

Havalimanı Ulaşım .com

İstanbul Havaalanına Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'na ulaşımla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler tek bir yerde.