Arnavutköy Peronlar Havaist (Havaş) Bilgileri | Hareket Saatleri, Ücret Bilgileri, Durak Nerede (Haritalı Anlatım)(Bu hat 1 Haziran itibariyle kaldırıldı, artık hizmet vermiyor.)

Tüm HAVAİST duraklarının listesini HAVAİST sayfamızda bulabilirsiniz.

Arnavutköy’den İstanbul Havalimanına ulaşmak için H-6 İETT hattını kullanabilirsiniz. H6 İETT hattıyla ilgili detaylı bilgileri İETT sayfamızda bulabilirsiniz.

Bu sayfa 1 Haziran tarihinde İETT’nin sitesindeki verilere göre düzenlenmiştir.

• Arnavutköy Peronlar Havaist Saatleri – İST-11
⇒ Arnavutköy Peronlar’dan Kalkış Saatleri (Bu hat 1 Haziran itibariyle kaldırıldı, artık hizmet vermiyor.)

Gün içerisinde seferler ……. Gece yarısından sonra ise …..

  • (Bu hat 1 Haziran itibariyle kaldırıldı, artık hizmet vermiyor.)


⇒ İstanbul Havalimanı’ndan Kalkış Saatleri (Bu hat 1 Haziran itibariyle kaldırıldı, artık hizmet vermiyor.)

Gün içerisinde seferler ……. Gece yarısından sonra ise …...

  • (Bu hat 1 Haziran itibariyle kaldırıldı, artık hizmet vermiyor.)


• Arnavutköy Peronlar Havaist Ücreti (Bu hat 1 Haziran itibariyle kaldırıldı, artık hizmet vermiyor.)

Arnavutköy’den kalkan HAVAİST aracının ücreti ….TL.

Öğrenci, öğretmen, genç, yaşlı herkes için aynı tarife geçerli. Ücretsiz İstanbulKart sahipleri de (65 yaş üstü, polis vs.) HAVAİST araçlarına ücretli olarak binebiliyor.

HAVAİST araçlarına yalnızca İstanbulKart ile biniliyor. Nakit ya da kredi kartı geçerli değil. Bu sebeple, durağa gelmeden önce İstanbulKart’ınıza yeterli bakiyeyi yüklemeyi unutmayın.

İstanbul Havalimanı içerisinde İstanbulKart satın alabileceğiniz ve doldurabileceğiniz otomatlar ve büfeler mevcuttur.

Ayrıca cep telefonunuza istanbulkart mobil uygulamasını indirerek, kredi kartıyla istanbulkart ınıza para yükleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.istanbulkart.istanbul/ sitesine bakabilirsiniz.

• Arnavutköy Peronlar Havaist Durağı Nerede? (Haritalı Anlatım)


Arnavutköy HAVAİST durağı nerede?

Arnavutköy Devlet Hastanesi’nin karşısında bulunan İETT otobüs peronlarında bulunmaktadır.

Dikkat!!! Durakta HAVAİST tabelası bulunmayabilir. Durağın konumu HAVAİST firmasının internet sitesindeki haritadan alınmıştır. Teyit için bakabilirsiniz: http://www.hava.ist

Eğer bu duraktan kalkan HAVAİST aracına binerseniz, durağın resmini çekip bize instagramdan @havalimaniulasim ya da info@havalimaniulasim.com adresinden gönderin, sayfamızda yayınlayalım. Bu sayede herkes durağın tam yeri hakkında daha net bilgi sahibi olsun.

Tüm HAVAİST araçlarının duraklarını yukarıdaki haritada bulabilirsiniz.

• Arnavutköy Peronlar Havaist Güzergahı
Arnavutköy Peronlardan kalkan HAVAİST aracı, ardından  “Arnavutköy Merkez” “Cemal Reşit Rey İÖO” “Arnavutköy Belediye” “Taşoluk” durağından yolcuları alarak İstanbul Havalimanı’na ulaşmaktadır.

Arnavutköy’den kalkan HAVAİST aracı, yaklaşık …….İstanbul Havalimanı’nda oluyor.

İstanbul Havalimanı’nın yeni hizmete girmesinden dolayı, havalimanında yaşanabilecek olası yoğunluğu, gecikmeleri ve aksaklıkları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

• Bunlara Dikkat..!!

• HAVAİST araçlarında nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapılamamaktadır. Sadece İstanbulkart geçerlidir.

• Uçağınızı kaçırmamak için uçak saatinizden en az 2,5-3 saat önceki HAVAİST otobüsüne binmenizi öneririz.


✈ Bu bilgiler HAVAİST’in internet sitesi http://www.hava.ist adresinden alınmıştır. ⚠️En güncel ve doğru bilgileri almak için HAVAİST’in sitesine de bakmanızı öneririz.⚠️

1 Haziran 2019 tarihindeki güncel HAVAİST (havaş) tarifesidir. İstanbul Havaalanı HAVAİST seferleri 20 farklı hatta 65 farklı duraktan yapılmaktadır.

✈ Yeni İstanbul Havaalanı‘na gidecek olan tüm  HAVAİST (havaş) otobüslerinin sefer bilgilerini görmek için tıklayın:

Bunun yanında,

✈ İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek isterseniz, M-11 Gayrettepe – İstanbul Havalimanı Metro Hattı hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için tıklayın:


✈ İstanbul Havalimanı ‘na İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, İstanbul’un 3 ayrı noktasından giden İETT hatlarının güzergah / durak / saat / ücret bilgilerini öğrenmek için tıklayın:


✈ İstanbul Havalimanı ‘na taksi ile gitmek isterseniz, İstanbul’un tüm ilçelerinden ortalama İstanbul Havalimanı taksi ücretlerini öğrenmek için tıklayın:


İyi yolculuklar.. ✈Bu yazıyı aşağıdaki butonlar yardımıyla WhatsApp , SMS ve E-Mail yoluyla arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilir; Sosyal medya butonları sayesinde Facebook, Twitter, Pinterest vb… sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


⚠️Bu yazı 1.06.2019 tarihinde yayınlandı/güncellendi. O tarihten bu yana hatlarda, duraklarda, güzergah ve ücret bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Buradaki bilgileri teyit etmeden yola çıkmayın. ⚠️


Siz de alternatif güzergah fikrinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz, böylece herkes için daha yararlı bir sayfa oluşturabiliriz.


⊗ Arama Kutusu Size Yardımcı Olabilir..

Arama Kutusu ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Arama kutusuna “HAVAİST Saatleri” “Kadıköy” “Sarıyer” “Avcılar” “Yalova” “Tekirdağ” “Havalimanı İETT Hatları” “Taksimden İstanbul Havalimanı” “Taksi ücreti” vb. yazarak ilgili konuya ulaşabilirsiniz.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

havaist sefer saatleri

error: İçerik, kopyalanmaya karşı korumalıdır!! CTRL + \"Sol Klik\" ile sayfaları yeni sekmede açabilirsiniz.