Arnavutköy Merkez Havaist Bilgileri | Hareket Saatleri, Ücret Bilgileri, Durak Nerede (Haritalı Anlatım)Arnavutköy‘den kalkan HAVAİST araçları İETT’nin yaptığı yeni düzenleme sonrası kaldırıldı. Yapılan yeni düzenlemeyle Arnavutköy ile İstanbul Havalimanı arasında H-6 İETT hattı hizmet vermeye başladı.

H-6 İETT hattıyla ilgili detaylı bilgileri görüntülemek için http://havalimaniulasim.com/istanbul-havalimani-iett-hatlari/ sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca

Arnavutköy’den İstanbul Havalimanı’na nasıl gidebileceğinizi tüm alterantifleriyle anlattığımız yazımıza http://havalimaniulasim.com/arnavutkoyden-istanbul-yeni-havalimanina-ulasim-bilgileri/ adresinden bakabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Arnavutköy’e nasıl gidebileceğinizi tüm alternatifleriyle anlattığımız yazımıza da http://havalimaniulasim.com/istanbul-havalimanindan-arnavutkoye-ulasim-bilgileri/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar.

• Bunlara Dikkat..!!

• HAVAİST araçlarında nakit ödeme yapılamamaktadır. İstanbulkart ile ya da HAVAİST firmasının internet sitesindeki online sistem üzerinden kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

• Uçağınızı kaçırmamak için uçak saatinizden en az 2-2,5 saat önceki HAVAİST otobüsüne binmenizi öneririz.


✈ Bu bilgiler HAVAİST’in internet sitesi http://www.hava.ist adresinden alınmıştır. ⚠️En güncel ve doğru bilgileri almak için HAVAİST’in sitesine de bakmanızı öneririz.⚠️

13 Temmuz 2019 tarihindeki güncel HAVAİST tarifesidir. İstanbul Havaalanı HAVAİST seferleri 12 farklı hatta 50 ye yakın farklı duraktan yapılmaktadır.

✈ Yeni İstanbul Havaalanı‘na gidecek olan tüm  HAVAİST otobüslerinin sefer bilgilerini görmek için tıklayın:

Bunun yanında,

✈ İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek isterseniz, M-11 Gayrettepe – İstanbul Havalimanı Metro Hattı hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için tıklayın:


✈ İstanbul Havalimanı ‘na İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, İstanbul’un 7 ayrı noktasından giden İETT hatlarının güzergah / durak / saat / ücret bilgilerini öğrenmek için tıklayın:


✈ İstanbul Havalimanı ‘na taksi ile gitmek isterseniz, İstanbul’un tüm ilçelerinden ortalama İstanbul Havalimanı taksi ücretlerini öğrenmek için tıklayın:


İyi yolculuklar.. ✈Bu yazıyı aşağıdaki butonlar yardımıyla WhatsApp , SMS ve E-Mail yoluyla arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderebilir; Sosyal medya butonları sayesinde Facebook, Twitter, Pinterest vb… sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


⚠️Bu yazı 13.07.2019 tarihinde yayınlandı/güncellendi. O tarihten bu yana hatlarda, duraklarda, güzergah ve ücret bilgilerinde değişiklik olmuş olabilir. Buradaki bilgileri teyit etmeden yola çıkmayın. ⚠️


Siz de alternatif güzergah fikrinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz, böylece herkes için daha yararlı bir sayfa oluşturabiliriz.


⊗ Arama Kutusu Size Yardımcı Olabilir..

Arama Kutusu ?
[wpdreams_ajaxsearchlite]

Arama kutusuna “HAVAİST Saatleri” “Kadıköy” “Sarıyer” “Avcılar” “Yalova” “Tekirdağ” “Havalimanı İETT Hatları” “Taksimden İstanbul Havalimanı” “Taksi ücreti” vb. yazarak ilgili konuya ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir